Послуги

 • 01

  Загальні відомості

  Згідно статуту (нова редакція), зареєстрованого у виконавчому комітеті Луцької міської ради від 19.03.1997р. реєстраційний номер 793, зі змінами та доповненнями, основними завданнями БТІ є виконання в містах, селищах міського типу, селах області наступних робіт:
  - технічна інвентаризація, паспортизація, облік нерухомого майна, що належить юридичним та фізичним особам усіх форм власності;
  - оцінка житлових будинків і надвірних споруд громадян належних їм на правах власності;
  - технічна інвентаризація споруд, зовнішнього благоустрою доріг, тротуарів;
  - зберігання , поновлення і поповнення технічної документації на об’єкти нерухомості юридичних та фізичних осіб;
  - підготовка документів в нотаріальні контори для вчинення нотаріальних дій на об’єкти нерухомості, що знаходяться у власності юридичних та фізичних осіб.
  В містах Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ, Горохів, Камінь-Каширський, Любомль, селищах міського типу Іваничі, Маневичі, Ратне прийом замовників працівниками бюро ведеться постійно. Обслуговування замовників в райцентрах області та деяких селищних радах проводиться в установлені постійні дні згідно встановленого і погодженого з органами місцевого самоврядування графіка. Працівники Бюро приймають заяви, надають необхідні обґрунтовані консультації, при необхідності виїжджають на об'єкт для проведення обміру будівель і споруд, видають виготовлені документи на місцях прийому замовлень. Започатковано роботу по прийому замовлень у сільських радах при одночасній кількості замовлень більше 10.
 • 02

  Терміни виконання

  ЗВИЧАЙНЕ ВИКОНАННЯ

  Термін виконання робіт з технічної інвентаризації та оцінки на об'єкти нерухомого майна, що належать населенню, юридичним особам та фізичним особам - суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності за згодою замовників:
  - для фізичних осіб (об'єкти житлового фонду) - до тридцяти робочих днів з моменту проведення оплати (не враховуючи день прийому замовлення);
  - для юридичних осіб, фізичних осіб (об'єкти нежитлового фонду), фізичних осіб - суб'єкти підприємницької діяльності згідно договору.

  ТЕРМІНОВЕ ВИКОНАННЯ

  У разі скорочення терміну виконання робіт з технічної інвентаризації та оцінки на об'єкти нерухомого майна, що належать населенню, юридичним особам та фізичним особам - суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності встановити строк виконання замовлень із скороченим терміном до 2-х (двох) робочих днів з моменту проведення оплати (за згодою замовників та при технічній можливості) із застосувати коефіцієнт 2,0 до вартості робіт, які підлягають виконанню.

  Видача інформаційної довідки - до двох робочих днів (враховуючи день прийому замовлення) - застосовувати коефіцієнт 2 до вартості виконаних робіт по видачі довідки.