• Пн - Чт
  8:15-17:15
 • Пт
  8:15-16:15
 • Сб Нд
  вихідний
 • Обідня перерва
  13:00-14:00
 • ЄДРПОУ
  36892551
 • м.Луцьк,вул.Винниченка67
 • Моб/Viber
  . (050) 342-44-20
 • Тел.
  (0332) 28-21-94
 • Факс
  (0332) 28-21-92
 • E-mail
  vobti-info@ukr.net
 • Юридична/
 • (фактична)адреса:43006
Комунальне підприємство Волинське Обласне Бюро Технічної Інвентаризації

Новини

 • Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  31.12.2021
  Шановні клієнти, партнери, друзі!!!

  Прийміть наші сердечні вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  Нехай все хороше, що відбувалося з вами в році, що минає, Тигр не просто захопить у 2022-й, а примножить у багато-багато разів - і здоров'я, і радісні посмішки, і довгоочікувані зустрічі, і щирі почуття.
  Кожен Новий рік у нас традиційно асоціюється з приємним передчуттям цікавих подій, приємних змін, надіями на краще. Нехай все задумане Вами неодмінно збудеться, добробут зростає, заповітні бажання виконуються.
  А ми будемо робити все можливе для того, щоб Вам як і раніше було комфортно і вигідно залишатися з нами!


  З повагою, від імені
  Волинського ОБТІ
  Олег Дмитрук
 • Технічний паспорт на нерухомість: що потрібно знати.

  13.12.2021
  Одним із обов’язкових документів для реєстрації права власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна, реконструйований об’єкт, об’єкт, утворений у результаті поділу/виділу, тощо є технічний паспорт.

  Окрім того, за наявності змін у складі, плануванні та технічному стані об’єкта також виготовляється новий технічний паспорт.

  Відповідно до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна: технічний паспорт — документ, що складається на основі матеріалів технічної інвентаризації об’єкта нерухомого майна, містить основні відомості про нього, а саме:
  • місцезнаходження (адреса),
  • склад, технічні характеристики, план та опис об’єкта,
  • ім’я/найменування власника/замовника,
  • відомості щодо права власності на об’єкт нерухомого майна,
  • відомості щодо суб’єкта господарювання, який виготовив технічний паспорт тощо.

  Окрім того, вищезазначеною Інструкцією передбачено, що технічний паспорт має бути прошнурований, пронумерований та скріплений підписом керівника суб’єкта господарювання, який проводив інвентаризацію, а також підписом виконавця робіт і контролера із зазначенням серії та номера кваліфікаційного сертифіката на право виконання робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

  Однак, у зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», порядок виготовлення технічних паспортів зазнав суттєвих змін.

  Так, починаючи з 01 серпня 2021 року, фізичні особи — підприємці або юридичні особи, які проводять технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна, вносять до електронного кабінету користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва відомості про проведену технічну інвентаризацію об’єкта нерухомого майна. При цьому, документи/дії, створені/проведені без використання Реєстру будівельної діяльності електронної системи, є недійсними.

  Кожному технічному паспорту, створеному за допомогою вищезазначеної системи присвоюється реєстраційний номер у Реєстрі будівельної діяльності електронної системи — унікальне літерно-цифрове позначення, яке є незмінним. Окрім того, визначається рівень ризику (низький, середній, високий, критичний) автоматично програмними засобами електронної системи для виявлення ймовірних порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

  Отримати готовий результат надання адміністративної послуги (технічний паспорт) замовник такого паспорту може через:
  1) портал електронної системи;
  2) електронний кабінет (у разі його наявності);
  3) іншу державну інформаційну систему, користувачами якої є суб’єкт звернення та суб’єкт надання відповідної адміністративної послуги.

  Оригіналом технічного паспорту є його примірник в електронній формі, виготовлений за допомогою Реєстру будівельної діяльності електронної системи.

  За бажанням заявника результати адміністративних та інших послуг у сфері будівництва, що надаються з використанням електронної системи (в нашому випадку, технічний паспорт), надаються йому також в паперовій формі шляхом роздрукування електронного документа з електронної системи та надсилання його протягом двох робочих днів заявнику.

  При цьому, інформація та документи, отримані за допомогою програмного забезпечення електронної системи в паперовій та електронній формі, мають однакову юридичну силу.

  Окрім того, вищезгаданим Порядком передбачено присвоєння об’єкту будівництва (закінченого будівництвом об’єкта) ідентифікатору об’єкта будівництва, що є унікальним набором даних (послідовність символів), що присвоюється автоматично програмними засобами Реєстру будівельної діяльності електронної системи та використовується для ідентифікації такого об’єкта. Ідентифікатор об’єкта будівництва (закінченого будівництвом об’єкта) є незмінним.

  Однією з засад функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва є оприлюднення та відкритий доступ у режимі реального часу будь-яких фізичних та юридичних осіб до відомостей та документів Реєстру будівельної діяльності електронної системи.

  Для запобігання використання підроблених технічних паспортів у разі спроби легалізувати об’єкти будівництва, зведені з порушеннями, у кожного зараз є можливість перевірити відомості технічного паспорту та довідок щодо змін у складі об’єктів нерухомого майна на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва.

  Пошук відомостей на порталі електронної системи можна здійснити за, наприклад, такими параметрами:
  • ідентифікатор об’єкта будівництва (закінченого будівництвом об’єкта);
  • кадастровий номер земельної ділянки;
  • адреса об’єкта будівництва, адреса об’єкта нерухомого майна;
  • прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) фізичної особи;
  • реєстраційний номер документа в Реєстрі будівельної діяльності електронної системи.

  Окрім того, Порядком передбачено обов’язок суб’єктів державної реєстрації прав під час надання послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень використовувати дані про об’єкт нерухомості, право на який підлягає реєстрації, з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
 • З 1-го СЕРПНЯ 2021 р. Внесення відомостей з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна до ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА (ЄДЕССБ)

  06.08.2021
  З 1-го СЕРПНЯ 2021 р. Внесення відомостей з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна до ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА (ЄДЕССБ)
 • ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ В ЦНАПах

  27.05.2021
  Шановні клієнти,- Комунальне підприємство «Волинське обласне бюро технічної інвентаризації» продовжує прийом замовлень в ЦЕНТРАХ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (ЦНАП) по видачі будинкових книг, виготовлення технічних паспортів, інформаційних довідок та виписок з інвентаризаційних справ до нотаріуса (спадщина, дарування, продаж…):

  - м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35

  - м. Ківерці, вул. Соборності, 6а

  - м. Ковель, вул. Незалежності, 73

  - м. Любомль, вул. Б. Хмельницького, 6

  - м. Рожище, вул. Грушевського, 12

  - с. Боратин, вул. Центральна, 15


  моб./VIBER (050) 342-44-20
  www.bti.volyn.ua
  vobti-info@ukr.net


  З повагою Адміністрація Бюро.
 • Реклама

  03.02.2021
  Реклама